ANDRORGANICS PERFORMANCE SUPPLEMENTS

Vitajte na našej stránke, sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá špeciálnou výživou. Výživou sa zaoberáme už 15 rokov a v roku 2017 sme sa rozhodli založiť vlastnú značku, ktorá prináša jedinečné zložky, koncentrácie a kombinácie, ktoré nájdete len u nás.

Distribúciu pre Slovensko a Českú republiku zabezpečuje:

Steerlop s.r.o.
IČO: 46980458
DIČ: 2023745273
IČ DPH: SK2023745273
Office: Nitra, Rybárska 37, 94901
Konateľ: Marek Benko
Tel: +421 911 088 344


ANDRORGANICS PERFORMANCE SUPPLEMENTS sa spája s jedným z popredných výrobcov kvalitných doplnkov výživy na svete. U nás získate produkt, ktorý sa vyrába v kontrolovanom laboratórnom prostredí a testuje sa pomocou HPLC. To znamená, že je zaručená čistota produktu a to, čo sa vám dostane do rúk a je napísane na obale, tam v skutočnosti aj je! Viete, že keď si kúpite túto značku, získavate prémiovú kvalitu, ktorá poskytuje vysokú účinnosť potrebnú pre dnešných športovcov a ich nároky.

Veľa produktov sa dnes vyrába s použitím lacných surovín v nablýskanom obale s cieľom minimálnych vstupných nákladov a čo najvyššieho zisku. My však premýšľame inak, snažíme sa ušetriť na obale, ale nikdy nie na jeho obsahu. Pretože obal vám vo vašich cieľoch nijak nepomôže a peniaze, ktoré zaplatíte za honosný obal sú doslovne vyhodené do koša. Neuspokojujte sa ani vy s nižšou kvalitou produktov a plaťte za čo najkvalitnejší obsah!

My v ANDRORGANICS PERFORMANCE SUPPLEMENTS sme hrdí na to, že ponúkame najkvalitnejšie doplnky, ktoré sú v súčasnosti dostupné na trhu.

Naším zámerom je prinášať na trh nové, kvalitné a účinné produkty pre kondičných aj profesionálnych športovcov, ktorí sa chcú posúvať vpred vďaka inováciám v doplnkoch výživy za dostupné ceny.

Celé portfólio našich výrobkov prinášame vždy v tej najvyššej možnej kvalite, koncentrácii a dostupnosti pre ľudský organizmus, čo zabezpečí pre vás vždy maximum, ktoré môžete z daného produktu resp. suroviny vyťažiť.

U nás nájdete vždy niečo výnimočné. Veľa našich extraktov sa momentálne pýši celosvetovým prvenstvom, ktoré sú napr. v produktoch: TRIBANDROL, ANASTEROL, TESTOJACK…

Zakladáme si na férovosti a prvotriednej účinnosti každého produktu. Je už len na vás, vybrať si ten správny produkt podľa vášho cieľa.

……….ANDRORGANICS PERFORMANCE SUPPLEMENTS je značka kvality, ktorú určite pocítite.……….

My sami sme športovci a dlho sme hľadali kvalitné produkty s citeľnou účinnosťou, ale bez toho, aby sme si poškodili svoje zdravie dopingovými látkami.
Prvotriedne účinky produktov Androrganics sme pocítili najprv sami na sebe a sme veľmi radi, že sa o ne môžeme podeliť aj s vami.

Taktiež sme sa zamerali na finančnú dostupnosť našich produktov. Vzhľadom na obsah účinných látok, ich množstvo a koncentráciu v balení sú naše produkty po prepočte oveľa dostupnejšie ako iné produkty, bežne ponúkané na trhu.

Naše portfólio budeme priebežne rozširovať o ďalšie kvalitné produkty, ktoré neustále pripravujeme a inovujeme tie aktuálne. Budeme úprimne radi, ak s nimi dosiahnete svoje ciele a prekročíte svoje limity.

Vaša spokojnosť a dôvera v našu značku je pre nás prvoradá a motivuje nás v našej práci pokračovať.

Ďakujeme všetkým, ktorí v našich skromných začiatkoch vyskúšali naše prvé novinky.
Ďakujeme za všetky spätné referencie, poznámky, názory a aj konštruktívnu kritiku.
Toto všetko nás posúva ďalej a pomáhate nám prinášať na trh to najlepšie.

Pre spoluprácu a distribúciu našich výrobkov kontaktujte:

Konateľ: Benko Marek
Tel: +421 911 088 344

S úctou tím Androrganics – Marek a Slavo